Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

TAG

listat

LISTA e kandidatëve të PS-së, ja urdhëri i Ramës për drejtuesit e qarqeve dhe lëvizjet e bujshme

Sot në orën 20:00, Partia Socialiste do të miratojë listën përfundimtare të kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 18 qershorit. Në krye të listave...


Lajmet e fundit