Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

lista

Zgjedhjet në PD, Nishani akuzon Bashën: Nuk ka marrë më shumë se 27% të votave nga listat e vërteta, 30 mijë anëtarë të FRPD...

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PArtisë Demokratike, Bujar Nishani, ka folur mbrëmjen e sotme për zgjedhjet për kryetarin e ri në PD, ku Lulzim...

SKANDALI në PD/ Kandidati për deputet në zgjedhjet e 25 prillit dhe ish-deputetja nuk gjejnë emrat në listën e votuesve dhe nuk lejohen të...

Ditën e sotme po zhvillohen zgejdhjet për kryetarin e ri të Partisë Dmeokratike, kun ë garë janë Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe...

Lista me të dhënat e qytetarëve, flet Arben Pëllumbi: Nuk është e jona sepse ne s’kemi listë me të dhëna private, ky është roli...

Sekretari Organizativ i Partisë Socialiste, Arben Pëllumbi, ka folur mbrëmjen e sotme për denoncimet e PD për listën me emrat dhe të dhënat e...

LISTA e PLOTË/ Aeroportin e bllokuan se ishin të stresuar nga ulja e pagës, zbulohen rrogat me shumë “zero” që marrin kontrollorët e AlbControl

Situata e paprecedentë me kontrollorët e kompanisë AlbControl, të cilët për më shumë se 24 orë bllokuan fluturimet në aeroportin e Rinasit pasi ishin...

Rama mbledh online kandidatët për deputetë: Punoni për partinë, mos u përplasni për votat personale

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur online kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste në të gjithë qarqet.Fokusi i bisedës ka qenë te...

Parashikimi i Hajdarit: Këta janë kandidatët që mund të “thyejnë” listën në Tiranë

Konstitucionalisti Shkëlqim Hajdari ka folur ditën e sotme për zgjedhjet e 25 prillit, ku u ndal te renditja e kandidatëve në lista.Sipas tij, janë...

RENDITJA: Këto janë vendet ku ka më shumë gjasa të infektoheni me COVID. Lokalet, jo dhe aq të rrezikshme (LISTA)

Cilat janë vendet ku rrezikoheni më tepër të infektoheni nga koronavirusi? Shëndeti Publik i Anglisë ka publikuar një listë me ambientet...

PD nxjerr LISTËN E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË: Ja cilët do të vlerësohen për përfaqësim politik, Salianjit dhe Tritan Shehut i shtyhet APROVIMI

Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve pranë PD, përmbylli dje procesin për vlerësimin e kandidatëve për përfaqësimin politik të PD në nivel qendror dhe lokal....

Del LISTA, ja 30 fluturimet e konfirmuara për sot nga aeroporti i Rinasit

Publikohet lista me 30 fluturime të konfirmuara nga Tirana International Airport për ditën e sotme. Përmes një njoftimi të postuar në...

Zbardhet lista e dytë, kush janë 47 drejtorët dhe zv.drejtorët e Policisë që do të kalojnë në ‘sitën’ e Vettingut

Është publikuar lista e dytë me emrat e drejtuesve të Policisë së Shtetit, që do t’i nënshtrohen procesit të Vettingut. Mësohet...

Lajmet e fundit