Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

lirohet nga burgu

I akuzuar për “shpërdorim detyre”, gjykata lë të lirë kreun e IMT-së në Bashkinë Tiranë

Ish-kreu i IMT-së, Mariglen Qato është njohur sot me masën e sigurisë nga Gjykata e Tiranës, e cila vendosi për të masën “detyrim paraqitje”....

“U ndjeva si e shkelmuar në stomak”, modelja reagon e revoltuar pas lirimit nga burgu të Bill Cosby: Ai më ka përdhunuar dhe jeta...

Një ditë pas lirimit nga burgu të komedianit amerikan, Bill Cosby, ka reaguar e revoltuar modelja Janice Dickinson, e cila është një prej grave...

E BUJSHME, Gjykata e Katanias liron nga burgu Moisi Habilajn, trurin e bandës së Vlorës

Gjykata e Apelit në Katania ka liruar nga burgu Moisi Habilajn. Sipas medieve italiane, Gjykata e Katanias ka pranuar kërkesën e...

LIROHET nga burgu Lulzim CAKA, “i tmerrshmi i Beratit” që përgjaku qytetin

Lirohet nga burgu Lulzim Caka, i njohur si “i tmerrshmi i Beratit”. Lul Caka i njohur për krimet gjatë viteve 1997-1999,...

Pas Genc Tafilit, gjyqtarja e Krujës liron një tjetër të dënuar, lë qelinë “mjeshtri i arratisjeve”

Pak ditë pasi u liruar nga burgu, Genc Tafili, i akuzuar për bashkëpunim në vrasjen e drejtorit të Shkodrës në vitin 2000, gjykata e...

Vodhën 190 mln lekë te banka në ish-Bllok, pushohen hetimet për Robert Kullën

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet ndaj Robert Kullës, i cili ishte i akuzuar për vjedhjen e një banke. Hetimi...

Lirohet nga burgu Rezart Taçi, pritet të kthehet në Shqipëri

Biznesmeni Rezart Taçi është liruar nga paraburgimi në Zvicër rreth 72 orë më parë. Aktualisht ai ndodhet në gjendje të lirë dhe pritet që...

Lajmet e fundit