Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Liria Avdia

EMRI/ Rrëshqiti tek shkallët dhe i ra koka në beton, gjendet e pajetë një grua në hyrjen e një pallati në Elbasan

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan, ku një grua është gjetur e pajetë në hyrje të pallatit në Elbasan në...

Lajmet e fundit