Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

liri berisha

Sali Berisha krah bashkëshortes, uron Kurban Bajramin

Ish-kryeministri Sali Berisha uron besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Me një foto të viteve më parë krah bashkëshortes Liri Berisha, ai uron...

FOTOLAJM/ Monika Kryemadhi dhe deputetët e LSI në protestë, krah Liri dhe Sali Berishës

Monika Kryemadhi dhe deputetët e LSI i janë bashkuar protestës së Partisë Demokratike, e cila ka nisur në orën 19.00 dhe është thirrur nga...

Jamarbër Malltezi i bën urimin e veçantë Liri Berishës: Dita e presidentes me pagë 0 lekë, jeton me pensionin e vet

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha i ka bërë një dedikim të ndjerë vjehrrës në 74-vjetorin e lindjes. Malltezi me anë të një postimi...

Ditëlindje e përvjetor martese, Sali Berisha fjalë zemre bashkëshortes: Sot festojmë 74-vjetorin e më të mirës së familjes

Liri Berisha, bashkëshortja e Sali Berishës feston sot 74 vjetorin e saj të lindjes. Dita e lindjes e Liri Berishës përkon dhe me 51...

“Është vjehrrë shembull, e dua si mamin tim”, Armina Mevlani tregon takimin e parë me Liri Berishën

Moderatorja Armina Mevlani, ka treguar sesi e ka marrëdhënien me vjehrrën e saj, Liri Berishën. Mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra”, Armina tregoi se...

I buzëqeshur krah Liri Berishës, ish-kryeministri uron besimtarët myslimanë: Zoti e shpërbleftë çdo sakrificë tuaj

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Berisha ka postuar një foto me bashkëshorte Liri Berisha, teksa shkrua uron besimtarët...

VIDEO: Jo vetëm ish-kryeministri, rrëzohet në sallë dhe Liri Berisha

Liri Berisha, bashkëshortja e ish-kryeministri Sali Berisha është rrëzuar në sallën e Pallatit të Kongreseve. Ajo është shfaqur sot në krah të bashkëshortit të...

Sali Berisha mbërrin në Kuvend me bashkëshorten, flet shkurt: Sot është ditë e një rëndësie të madhe!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur pak minuta më parë në ambientet e Pallatit të Kongreseve, ku do të mbahet pas pak Kuvendi Kombëtar i...

Liri Berisha e mban prej krahu, ish-kryeministri shkon në selinë e PD (PAMJET)

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij, kanë shkuar paraditen e kësaj të shtune në selinë e Partisë Demokratike. Ata janë pritur nga mbështetës...

Berisha krah bashkëshortes mesazh për Ditën e Verës: Urojmë së bashku një ndryshim të mirë për të gjithë shqiptarët

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka uruar qytetarët për festën e Ditës së Verës. Berisha ka postuar një foto ku shihet krahë bashkëshortes së tij, Lirie...

Lajmet e fundit