Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

liqeni i thate

Aksion i RENEA-s te Liqeni i Thatë në Tiranë

Forcat Speciale të RENEA kanë zhvilluar një aksion të befasishëm ditën e sotme në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë. Efektivët e RENEA kanë...

Organizata e kafshëve jep alarmin: KUJDES! Zona e Liqenit është helmuar

Organizata për mbrojtjen e kafshëve ka dhënë alarmin duke bërë me dije se zona e Liqenit në Tiranë është e helmuar. Përmes një njoftimi në...

Atentati te “Liqeni i Thatë”, shënjestra është Lulëzim Masha, pronari i shkollës private “Wilson”

Lulëzim Masha, 63 vjeç, është personi që është tentuar të ekzekutohet mesditën e kësaj të marte në Tiranë, në zonën e "Liqenit të Thatë"....

Të shtëna me armë te “Liqeni i Thatë”, qëllohet drejt një makine në lëvizje, Policia postblloqe në hyrje-daljet e Tiranës

Të shtëna me armë zjarri raportohen në këto momente në Tiranë, shkruan newsbomb.al. Bëhet me dije se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar...

Sherr me të rinjve te Liqeni i Thatë, dy shokët bëjnë për spital një person tjetër: Policia i shpall në kërkim

Një person është plagosur me sende të forta në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë, pas një sherri me dy persona të tjerë...

Dyshohet se vidhte vilat te Liqeni i Thatë, arrestohet në Tiranë Hektor Qiriazi, i dënuar me burgim të përjetshëm në Greqi

Pasditen e sotme policia ka vënë në pranga Hektor Qirjazin, i cili dyshohet se është autori i vjedhjeve të vilave në zonën e Liqenit...

Policia e Tiranës aksion te Liqeni i Thatë, ‘shënjestër’ disa trafikantë droge

Policia e Tiranës po zhvillon një aksion blic në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë. Burime për mediat raportojnë se aksioni po kryhet për...

Përfshihet nga flakët kodra pranë Liqenit të Thatë, rrezikohen disa banesa

Para pak minutash një kodër pranë zonës së Liqenit të Thatë është përfshirë nga flakët. Mësohet se pranë vatrës së zjarrit,...

Çifti HIPËN mbi vinç, kërcënojnë vetëvrasjen

Një burrë dhe një grua, të identifikuar si Teuta dhe Ferdinand Saraçi raportohet se kërcënojnë se do të hidhen nga një vinç pranë ish-kompleksit...

Lajmet e fundit