Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

lipjan

Tronditëse, 13-vjeçarja shqiptare dëbohet nga shtëpia dhe abuzohet seksualisht në rrugë, e abuzoi dhe xhaxhai kur shkoi për t’u strehuar

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kosovë, ku një 13-vjeçare dyshohet se ishte viktimë e abuzimit seksual nga shumë persona për...

4 ditë pas aksionit në Lipjan/Ardi Veliu pritet në takim nga homologu kosovar, palët zotohen për vijimin e bashkëpunimit policor mes dy vendeve

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Samedin Mehmeti ka pritur në një takim sot homologun shqiptar, Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit,...

Kapja e 400 kg kokainë në Lipjan, Gjykata Themelore vendos për 7 të arrrestuarit

Gjykata Themelore e Prishtinës ka caktuar 30 ditë paraburgim për shtatë personat që dyshohet se janë të përfshirë në rastin e trafikimit të 400...

Sekuestrimi i 400 kg drogë, DEA amerikane: Hetimi ishte një përpjekje e përbashkët

Agjencia Federake Amerikane e Anti-Drogës (DEA) ka reaguar pasi u kapën rreth 400 kilogram drogë në Kosovë, pasi kishte kaluar nga porti i Durrësit. Në...

Vjosa Osmani reagon për kapjen e 400 kg kokaine në Lipjan: Shembull i shkëlqyer i bashkëpunimit ndërkombëtar

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka reaguar për kapjen e 400 kg kokaine ditën e djeshme në Lipjan. Përmes një postimi në Twitter, Osmani shprehet...

EMRAT/ Këta janë 7 të arrestuarit pas ndalimit të kamionit me 400 kg kokainë, sekuestrohen armë, fishekë dhe mijëra euro

Vijon operacioni i Policisë së Kosvës në bashkëpunim me DEA-n amerikane pas ndalimit të kamionit me 400 kg në Lipjan të Kosovës.Policia ka arrestuar...

“Ç’e keni futur brenda? Nxirreni jashtë këtë!”, gazetari tregon si e shoqëruan sot në polici kur filmonte drogën në Kosovë

Artan Hoxha ishte gazetari i parë dhe i vetëm shqiptar që shkoi në Lipjan, pranë vendngjarjes, aty ku u sekuestrua kamioni me 400 kg...

“I shikon ato numrat mbi kuti?”, Hoxha: Ngarkesa po vononte të peshohej pasi te ato kuti kishte…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja lidhur me sekuestrim e 400 kg kokaine në Lipjan të Kosovës, pasi kaloi tranzit nga Durrësi....

400 kg kokainë në Kosovë, dalin EMRAT e të arrestuarve, Artan Hoxha: Ishte e pastër si kristali, e kalon 92%. Destinacion kishte…

Mediat kosovare kanë publikuar emrat e tre prej shtatë të arrestuarve sot në Kosovë në operacionin e sekuestrimit të 400 kg kokainë në Lipjan. Të...

Bledi Çuçi reagon për ndalimin e kamionit me 400 kg kokainë: Sukses në luftën kundër trafikut të drogës! Operacione të tilla do të vijojnë...

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka reaguar për ndalimin e kamionit me 400 kg kokainë në Lipjanë të Kosovës, i cili ishte nisur nga...

Lajmet e fundit