Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

lindsay lohan

Lindsay Lohan i thurr lavde Erdoganit (Video)

Aktorja amerikane Lindsay Lohan është shndërruar në një idhull për islamistët turq pas deklaratave të saj të fundit. Aktorja hollivudiane ndodhet...

Lindsay Lohan po bëhet myslimane

Aktorja amerikane Lindsay Lohan është duke përjetuar një rizgjim spiritual duke studiuar islamin. “Unë jam një person shumë spiritual dhe jam shumë...

Lajmet e fundit