Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

lindje natyrale

Ka vetëm një javë që ka lindur në mënyrë natyrale, shihni si është ‘transformuar’ në pak ditë trupi i Eliona Pitarkës

Eliona Pitarka më datë 22 mars  u bë nënë për herë të parë. Aktorja e humorit solli në jetë një vajzë, të cilën e...

Gruaja solli në jetë trinjakët me lindje natyrale por ata rrezikonin jetën, ja si duken sot

Në nënë në Britani ka sjellë në jetë 3 fëmijë trinjakë. Jessica dhe Ëill ngelën gojëhapur kur doktorët i informuan se...

Lajmet e fundit