Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Lindita Musai

Babai SHQIPTAR vrau vajzën dhe dhëndrin, POR nuk shpallet fajtor (ARSYEJA)

Shqiptari që jetonte në Australi, i akuzuar për vrasjen e vajzës dhe dhëndrit, nuk është shpallur fajtor. Kjo pasi ai ka...

Lajmet e fundit