Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

lindita buxheli

Kryeson listën e PS në Fier, kush është lushnjarja që po “ia merr në kthesë” Erion Braçes

Procesi i numërimit të votave në Fier është duke vijuar ende, ku PS është forcë e parë dhe deri më tani ka marrë 91572...

Lajmet e fundit