Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

lindi

20 vjeçarja lindi në tualetin e QSUT, gjinekologia Keta: E pamundur të mos e dallosh! Vajza ka pasur raport seksual që mbeti shtatzënë

Rasti i 20-vjeçares që iu drejtua urgjencës me shqetësimin e dhimbjes së barkut e më pas lindi një foshnje në tualet, ishte një ngjarje...

Puthja e parë në tualetin e restorantit? Lindi dhe Venera: Na vjen turp ta tregojmë, por e kemi dhënë…

Të ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare ka qenë Venera dhe Lindi, një nga çiftet më simpatike të shoëbizit...

Nxënësi i pa disiplinuar që ndryshoi botën, erdhi në jetë më 12 qershor

Në vitin 1879 në Ulm të Gjermanisë një djalë i veçantë erdhi në jetë. Ai foli për herë të parë në moshen 3 vjeçare...

Tsipras vizitë në Turqi, qetëson ‘gjakrat’: Gjyshi im lindi në Stamboll! Duhet të hedhim hapa të rinj

Kryeministri grek Aleksis Tsipras ka dhënë së fundmi një intervistë për televizionin turk TGRT News gjatë qëndrimit të tij në Turqi. ...

Lajmet e fundit