Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

linda rama

Rama dhe bashkëshortja homazhe për Bashkim Finon në Pallatin e Kongreseve: Lamtumir mik i mirë

Kryeministri Edi Rama së bashkë me bashkëshorten Linda Rama kanë qenë  në pallatin e Kongreseve për të bërë homazhe në nder të Bashkim Finos,...

Edi Rama shkruan fjalët romantike për bashkëshorten e tij, i shpërndan video-mesazhin Lindës

Kryeministri Edi Rama i ka dedikuar disa fjalë të bukura bashkëshortes së tij Lindës. Gjatë ditës së sotme, Linda Rama publikoi...

10 vite në krahët e njëri-tjetrit, Rama publikon foto duke PUTHUR NË BUZË LINDËN (DHURATA PËR PËRVJETORIN)

Data 23 nëntor është datë e shënuar për kryeministrin, pasi 10 vite më parë Edi Rama, atëherë kryetar i opozitës kurorëzonte dashurinë me Linda...

Mero Baze aludon: Ilir Meta thirri një botues të lidhur me të që të bëjë shkrim kundër Linda Ramës

Gazetari Mero Baze ka publikuar një shkrim ku aludion se Presidenti Ilir Meta ka thirrur në zyrën e tij një botues dhe i ka...

Ditë e madhe për familjen Rama, Zaho mbush 6-vjeç, ja si festojnë Edi dhe Linda

Ditë e madhe për familjen e kryeministrit Edi Rama. I vogli i familjes, Zaho, feston sot ditëlindjen dhe prindërit e tij,...

Jep ndihmën e saj në ditë të vështira, Linda RAMA shmang protagonizmin: Kamerat të jenë te qytetarët, ata janë gjyqtarët më të mirë

Bashkëshortja e kryeministrit Linda Rama i është bashkuar punës për menaxhimin e situatës pas tërmetit në qytetin e Durrësit. Ajo ka...

Mos hapja e negociatave, reagon Linda Rama: “Shqiptarët jetojnë në ankthin e humbjes së tretë të Europës”

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama ka reaguar pas vendimit të Këshillit Europian për të mos hapur negociatat e anëtarësimit për Shqipërinë. ...

Linda Rama nga Prishtina: Gruan kosovare e kisha identifikuar me figurën e Shote GALICËS dhe emblematikes Nexhmije PAGARUSHA (GLOBAL WOMAN)

Konferenca ndërkombëtare Global Woman hapi siparin sot në Kosovë në mjediset e hotel Swiss Diamond në qendër të Prishtinës, ku intelektuale nga Kosova dhe...

Linda Rama RRËFEHET për revistën britanike: Jeta mes komunizmit dhe demokracisë, kostumit zyrtar dhe familjes, kush është gruaja që e frymëzon

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama si rrallëherë ka dhënë një intervistë për revistën britanike "Together". Linda ka rrëfyer jetën...


Lajmet e fundit