Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

linda rama

Shoqëruar nga Linda dhe kardinali shqiptar Ernest Troshani, Edi Rama publikon FOTOT e vizitës në Firenze: Me ftesë të kryebashkiakut Dario Nardella

Kryeministri Edi Rama publikon fotot e vizitës në Itali, në Firenze, ku shoi pasditen e djeshme. Ai thotë se ëhstë ftuar nga kryebashkiaku Dario...

Rama i prekur për fitoren: Faleminderit grua. Je opozita e vetme që s’të mund dot. Zaho s’erdhi se u mërzit me mua që ia...

Kryeministri Edi Rama ka falenderuar familjen e tij për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë këtyre ditëve të fundit, ditë të vështira për të...

Me kapelen e fushatës me numrin 12 dhe me maskën e fushatës “Shqipëria buzëqesh” Edi Rama drejt kutisë, Linda Rama me ngjyrat kuq e...

Kryeministri Edi Rama shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama është drejtuar drejt qendrës së votimit në Surrel në shkollën “Ymer Lala” për të...

“Dorë për dore me prindërit”, Greg Rama publikon VIDEOT e veçanta, Zaho i gëzuar në Lungomare

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregor Rama ka publikuar në Instagram disa video të veçanta të Zahos së vogël sot në Vlorë, në mitingun...

“Këmbëngulës në punën e vet, ti shkojë gjërave deri në fund”, Edi Rama rikthen fjalët e Anetës, spoti “surprizë” dy ditë para zgjedhjeve, rishfaqet...

Që kur ishte fëmijë në një foto në plazh. Dhe më pas një takim me të atin, Kristaqin, mandej fjalët e Anetës në një...

“Gucci Grace”-at shqiptare dhe, në anën tjetër, Linda Rama

Kur Robert Mugabes iu mor pushteti në Zimbabve, krahas lajmeve për të, flitej edhe për gruan e tij, Grace Mugaben. Ajo ishte bërë sensacion...

Rama dhe bashkëshortja homazhe për Bashkim Finon në Pallatin e Kongreseve: Lamtumir mik i mirë

Kryeministri Edi Rama së bashkë me bashkëshorten Linda Rama kanë qenë  në pallatin e Kongreseve për të bërë homazhe në nder të Bashkim Finos,...

Edi Rama shkruan fjalët romantike për bashkëshorten e tij, i shpërndan video-mesazhin Lindës

Kryeministri Edi Rama i ka dedikuar disa fjalë të bukura bashkëshortes së tij Lindës. Gjatë ditës së sotme, Linda Rama publikoi...

10 vite në krahët e njëri-tjetrit, Rama publikon foto duke PUTHUR NË BUZË LINDËN (DHURATA PËR PËRVJETORIN)

Data 23 nëntor është datë e shënuar për kryeministrin, pasi 10 vite më parë Edi Rama, atëherë kryetar i opozitës kurorëzonte dashurinë me Linda...

Mero Baze aludon: Ilir Meta thirri një botues të lidhur me të që të bëjë shkrim kundër Linda Ramës

Gazetari Mero Baze ka publikuar një shkrim ku aludion se Presidenti Ilir Meta ka thirrur në zyrën e tij një botues dhe i ka...

Lajmet e fundit