Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

linda rama

Kapur prej dore me Linda Ramën, kryeministri ndan foto nga hapja e Teatrit të Operas dhe Baletit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot, me disa foto nga hapja e Teatrit të Operas dhe Baletit. Dje, Teatri u rihap pas...

Krah bashkëshortes, Rama mbërrin në Teatrin e Operas, do të ndjekë tenorin e njohur Placido Domingo

Ka mbërritur pak më parë në Teatrin e Operas dhe Baletit, kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja Linda Rama dhe ministrja e Kulturës,...

Linda s’është Zonja e parë, por e para Zonjë …

Nga Kreshnik Spahiu Pas çdo burri të suksesshëm, gjithmonë ndodhet një grua e fortë. Dje kur gjithë burrat shqiptar po ndiqnin  kampionatin europian të futbollit, unë...

Linda Rama “kapet” me gratë në politikë: Iu është dhënë mundësia të jenë në nivele të larta, por nuk i shoh aq sa duhet...

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, ka folur edhe për gratë në politikën shqiptare, për të cilat ka thënë se nuk janë aq...

Linda Rama përlotet kur flet për Anetën: Na kishte bindur që nuk do ikte asnjëherë, ajo ishte madhështore…

Linda Rama është përlotur kur ka folur për vjehrrën e saj të ndjerë, Anetën, nënën e kryeministrit Edi Rama.Ajo u shpreh në “Ilva Now”...

“Opozita e pamëshirshme”, Linda Rama tregon debatet me kryeministrin dhe i nxjerr “sekretin”: Është debatues shumë i vështirë, por Edi reflekton

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, ka treguar mbrëmjen e sotme në Euronews Albania mbi debatet që ka me kryeministrin. Ajo u shpreh...

Si është të jesh gruaja e kryeministrit? Linda Rama: Refuzova stafin e shërbimit në shtëpi, nuk kam roje sigurie. Kur iki jashtë me Edin,...

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama është sot në një intervistë me gazetaren Ilva Tare, në intervistën e saj të fundit, pasi njoftoi...

Rrëfimi i Linda Ramës: U martova me Edin në kohën kur sulmet ndaj tij përfshinin edhe gratë apo të vdekurit, i kam rralluar daljet...

Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, mbrëmjen e sotme ka bërë një rrëfim ndryshe për jetën e saj në Euronewas Albania.Ajo ka thënë...

Për herë të parë në një intervistë publike, Linda Rama tregon kush e ka “timonin” në familje; përlotet kur flet për Anetën

Për herë të parë bashkëshortja e kryeministrit, Linda Rama do të në një intervistë publike përballë gazetares Ilva Tare. Si rrallë Linda Rama do të...

Shoqëruar nga Linda dhe kardinali shqiptar Ernest Troshani, Edi Rama publikon FOTOT e vizitës në Firenze: Me ftesë të kryebashkiakut Dario Nardella

Kryeministri Edi Rama publikon fotot e vizitës në Itali, në Firenze, ku shoi pasditen e djeshme. Ai thotë se ëhstë ftuar nga kryebashkiaku Dario...

Lajmet e fundit