Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

linda rama

Edi Rama zbulon idenë gjeniale të gruas së tij: Jam kokëfortë, por idetë e Lindës më pëlqejnë më shumë se të miat

Duke folur në ceremoninë e hapjes së Samitit të Diasporës, kryeministri Edi Rama ka treguar se ideja e kujt ishte realizimi i tij. ...

Rama flet hapur: Nuk i rezistoj dot gruas time (Video)

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë 60 sekondëshe për emisionin “Prive” në Kosovë. Rama i është përgjigjur disa pyetjeve të veçanta si: Çfarë...

Çifti kryeministror “nuk mund” të udhëtojë drejt Arabisë Saudite… arsyeja është shumë qesharake

Në rast se kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, i duhet të vizitojë Arabinë Saudite për arsye pune, jo pak probleme mund t’i shfaqen nga...

Kryeministri Rama merr pushimet, destinacioni Majemi

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda do të pushojë disa ditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas disa mediave kreu i...

Lajmet e fundit