Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Linda Halimi

Lakmohet për linjat perfekte, Linda Halimi rrëfen “sekretin”: Kam kokën e katunarit, kur e dua një gjë, e bëj

Linda Halimi është një ndër personazhet më të komentuara në medien rozë, kjo për shkak edhe të linjave tepër tërheqëse. Këngëtarja vite më parë nuk...

Linda Halimi publikon videon provokuese, shfaqet në super formë me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Krijuesja  e hitit “S’ta fal” publikoi një video...

“Gati për dasmë, me e kallë krejt”, Linda Halimi i mëson vajzës vallen tradicionale shqiptare (VIDEO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Linda Halimi, ndonëse prej kohësh jeton larg, nuk e harron muzikën shqiptare. Ajo poston vazhdimisht foto dhe video nga përditshmëria...

Gjendet i pajetë në shtëpinë e tij muzikanti shqiptar, lidhja që kishte me Linda Halimin

Ditën e djeshme mediet në Kosovë raportuan se një person i pajetë u gjet në banësën e tij, në lagjen “Emshir”, në qytetin e...

“Përgatituni të sëmureni”, Linda Halimi provokon ndjekësit me fotot “e nxehta” nga Florida

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me potimet e fundit në rrjetet sociale. Ajo është duke shijuar pushimet në Floirida, ndërsa...

Linda Halimi tregon ofertën që ka marrë nga “sugar daddy”: Më kanë ofruar 10 mijë dollarë për…

Linda Halimi dhe partneri i saj, reperi amerikan Big D janë ndër çiftet më të përfolura. Ata janë shumë aktive në rrjetet sociale, gjë që...

Këngëtarja shqiptare bën ndërhyrjen kirurgjikale në të pasmet, publikon gjithë procesin

Këngëtarja Linda Halimi është një ndër personazhet të cilët kanë arritur të vjedhin një vëmendje të madhe pas ndryshimit drastik në pamje. Rënia e saj...

Të pasmet në plan të parë, Linda Halimi tërheq vëmendjen me videon e fundit

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, padyshim që është shembulli më i mirë që format trupore mund të arrish t'i ndryshosh. Ajo...

Jo vetëm Jonida Maliqi, një tjetër këngëtare ankohet se nuk ka marrë paratë nga RTSH (FOTO)

Ditët e fundit Jonida Maliqi ka bërë xhiron e mediave me deklaratën e saj se nuk ka marrë paratë për këngën fituese nga RTSH....

Pse e ke zgjedhur burrin të zi? Linda Halimi i kthehet keq fanses (FOTO)

Prej vitesh këngëtarja e njohur shqiptare Linda Halimi është martuar me reperin Big D, i cili është edhe menaxheri i saj. ...

Lajmet e fundit