Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

lind

Po evakuuohej nga Afganistani, gruaja lind në avionin amerikan, ushtarët e forcës ajrore i japin ndihmën e parë (FOTO)

Një grua shtatzënë që po evakuuohej nga Afganistani, ka sjellë në jetë fëmijën në avionin amerikan US Air Force. Foto janë shpërndarë vetë në...

Erdhi Flladi ne jetë, lindi djali i kryeredaktores së Newsbomb dhe historianit Kapri

Një lajm i bukur mbërriti mëngjesin e dielltë të kësaj të diele kur mësuam se erdhi në jetë Flladi, djali i kryeredaktores së newsbomb.al...

Vladimir Putin bëhet me binjakë, mediat e huaja: E dashura e fshehtë e Presidentit lindi dhe u zhduk

E dashura e përfolur e presidentit rus Vladimir Putin ka lindur binjakë, sipas raporteve nga Moska. Ish-medalja e artë olimpike...

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë një vajzë

Moderatorja e njohur nga Kosova Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë. Sipas 'Prive', Diellza ka lindur në...

E RËNDË/ 31-vjeçarja lind foshnjën gjatë festës në tualet, më pas e hedh në koshin e plehrave që të vazhdojë mbrëmjen

Një grua 31-vjeçare shtatzënë, nënë e 2 femijëvë të tjerë, me emrin Yulia nga Rusia ishte në një festë në shtëpinë e një shoqeje...

E pazakontë, lind në Prizren foshnja me një dhëmb në gojë

Një foshnjë e pazakontë ka lindur në Prizren. Foshnja ka lindur me një dhëmbë në gojë, ndonëse bebeve u dalin dhëmbët disa muaj pas...

I fshehu familjes shtatzëninë, 12-vjeçarja lind poshtë urës, braktis foshnjën

Një vajzë e mitur vetëm 12 vjeç ka lindur fëmijën e saj poshtë një ure dhe më pas u largua. Ngjarja...

Ra pre e përdhunimit por Gjykata nuk lejoi abortin, 10 vjeçarja sjell në jetë foshnjen

Një vajzë 10 vjeçe, e cila ra viktimë e përdhunimit, por që nuk u lejua të abortonte nga Gjykata e Lartë Indiane, ka sjellë...

Lajmet e fundit