Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

liljana sema

E RËNDË/ Pa bukë dhe pa drita, humb jetën gruaja në Fier (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Një grua 67-vjeçe ka ndërruar jetë në shtëpinë e saj, në fshatin Ferras....


Lajmet e fundit