Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

liljana buzo

Me karafila në duar, gratë e Elbasanit në protestë pas vrasjes së Liljana Buzos nga bashkëshorti: Çoje vajzën në shkollë, jo te burri

Me karafila në duar dhe pankarta gratë në qytetin e Elbasanit po zhvillojnë një marshim protestë në shenjë revolte për vrasjen e Liljana Buzos...

“Dyshonte se e tradhtonte”, flet miku i ish-policit që vrau bashkëshorten: U përlot se i iku gruaja, ishte në depresion

Ish-punonjësi i policisë, Koço Buzo ditën e djeshme qëlloi me automatik gruan e tij, Liljana Buzo. 54-vjeçarja humbi jetën rrugës për në spital, ndërkohë...

Zbardhet dëshmia e 58-vjeçarit që vrau gruan në sy të fëmijëve: Donte të më fuste në burg. E paralajmërova që…

Zbardhet një pjesë e dëshmisë së 58-vjeçarit Koço Buzo, i cili sot paradite qëlloi për vdekje me kallashnikov gruan e tij Liljana Buzo, në...

E ndoqi me vrap dhe e vrau pas shpine, ZBULOHEN detaje nga tragjedia në Elbasan: Ish-efektivi që vrau gruan në sy të djemve u...

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen tragjike që ndodhi ditën e sotme në Elbasan, ku 58-vjeçari Koço Buzo vrau me kallashnikov gruan...

Sapo dolën nga seanca e divorcit, burri qëllon për vdekje gruan para Gjykatës së Elbasanit, nga breshëria e kallashnikovit plagoset dhe një kalimtar

Një grua 54 vjeçe, e identifikuara si Liljana Buzo ka ndërruar jetë pak minuta më parë në Elbasan, si pasojë e goditjes me armë...

Lajmet e fundit