Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

lidhje

Taylor Swift i ndërron meshkujt si çorapet, tanimë në një tjetër lidhje

Vetëm një javë më parë u raportua se Selena Gomez e këshilloi të qëndronte larg djemve, por këngëtarja Taylor Swift nuk e ka ndjekur...

Berisha denoncon lidhjet nepotike të Brisida Shehajt

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar lidhjet nepotike të drejtoreshës së Përgjithshme të Doganave, Brisida Shehajt. Ka qenë “qytetari dixhital” ai që ka...

Kjo sjellje mund të shkatërrojë një lidhje

Të kesh standarte të larta në një lidhje që ka probleme të rënda, mund të shkatërrojë më tepër lidhjen. Një studim i...

Prekëse / Ajo dëgjon për herë të parë, i dashuri i bën një surprizë tepër romantike

Jeta e një pacienteje në një qendër mjeksore në Misisipi ka patur një kthesë emocionale dhe prekëse në të njëjtën kohë. ...

Nëse një djalë i bën këto 5 gjëra, mos u martoni me të

Në një marrëdhënie ka shenja paralajmëruese kryesisht për situata të pakëndshme që mund të vijnë duke u përkeqësuar më vonë. Por kjo...

Kjo është mosha mesatare për të gjetur “të duhurin”

Sipas një studimi të realizuar nga një prej web-faqeve më të mëdha të njohjeve në internet, mosha mesatare për të gjetur “personin ideal” është...

Lajmet e fundit