Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

lideret e partive

Je mirë me mësime? Pediatrja e njohur kritikon liderët e partive dhe u bën thirrje prindërve: Mos i lejoni të pyesin fëmijët, ndihen të...

Pediatrja e njohur Lira Gjika, kritikon liderët e partive politike në vendin tonë që kur përballen me fëmijët gjatë takimeve elektorale, për pyetjet që...

Lajmet e fundit