Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

lida shosha

Mjekja shpërthen me fjalë që i dalin nga shpirti: Kam harruar veten time për këtë profesion. Zyrën dhe figurën s’ma dhunon dot njeri se...

Mjekja e njohur Lida Shosha ka menduar të bëjë një reflektim në kohë, reflektim i një mjeku që gjithë jetën e tij profesionale e...

Shqipëria do paguaj 110 mln euro, mjekja e njohur SHPËRTHEN ndaj Ramës: Duhet ta paguajë ai që e nisi, bota s’të le të shkelësh...

Mjekja e njohur Lida Shosha ka shpërthyer ndaj kryeministrit Edi Rama pas dënimit të Shqipërisë me 110 milion euro nga arbitrazhi me biznesmenin italian...

‘Ana tjetër e medaljes’, mjekja ngre alarmin: Tumoret po bëjnë kërdinë! Po mënjanohet vëmendja

Mjekja kirurge, Lida Shosha në këto kohë ku vëmendja është e përqendruar tek të prekurit me Covid-19 ka folur për “anën tjetër të medaljes”...

Lajmet e fundit