Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

libri i Bashes

Gazetari nxjerr SHIFRAT: Lulzim Basha ka shitur vetëm 76 KOPJE të librit, mos u çudisni kur të justifikojë 3 VILAT e shtrenjta me…

“Lulzim Basha ka shitur vetëm 76 kopje të librit me 98 faqe dhe një çmim prej 1 mijë lekësh të reja”. Kështu shprehet gazetari Bledi...

Lajmet e fundit