Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

librazhd

U vra nga bashkëshorti me sëpatë në Librazhd, flet me lot në sy nëna e Menturie Bicit: Më këputi shpirtin, 100 mijë herë e...

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Librazhd, ku Qemal Bici vrau me sëpatë bashkëshorten e tij, Menturie Bicin, dhe më...

Vrau bashkëshorten me sëpatë në Librazhd dhe më pas veten, ja çfarë thoshte disa muaj më parë Qemal Bici (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë trondi dje Librazhdin, por jo vetëm, ku Qemal Bici vrau me sëpatë bashkëshorte, Menturie Bici dhe më pas i dha...

Vrasja tragjike në Librazhd, djali i çiftit sheh skenën makabër dhe e nisin drejt ambulancës (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e sotme Librazhdin, ku Qemal Bici vrau më sëpatë gruan e tij Mendurie Bici dhe më pas vrau...

EMRAT/ Ky është burri që masakroi gruan me sëpatë dhe më pas vari veten te pema afër shtëpisë, mamanë e pajetë e gjetën fëmijët

Detaje të reja janë bërë me dije lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në mbrëmje në fshatin Dragostunjë, 12 kilometra larg qendrës...

Ç’po ndodh në Shqipëri?! Tjetër krim në familje trondit vendin: Burri vret bashkëshorten në Librazhd, më pas vret veten

Një tjetër krim në familje trondit vendin tonë. Pas lajmit të kobshëm dje në darkë ku vëllai vrau motrën në Shkodër, sot njoftohet se...

Gjendet i vetëvarur një 42-vjeçar në tunelin e hekurudhës në Librazhd, në të njëjtin vend një person i dha fund jetës dy ditë më...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ku është gjetur i varur një një 42-vjeçar. Bëhet me dije se rreth orës...

“Grabitje dhe pengmarrje në Librazhd”, Berisha bën denoncimin e fortë: Janë vjedhur mijëra euro në familjen Skeja, hajdutët të armatosur dhe me…(E PLOTË)

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë, ku thotë se mijëra euro janë vjedhur në një banesë në Librazhd. Berisha ka publikuar...

FOTO/ Taulant Balla vesh çizmet dhe del në terren: Siç ju kisha dhënë fjalën banorëve…(E PLOTË)

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, gjatë vizitës për të parë punimet e riparimit të...

E RËNDË në Librazhd, një person gjendet i varur brenda tunelit të hekurudhës (EMRI)

Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në një tunel pranë Librazhdit. Sipas informacioneve paraprake, viktima është Hasan Bici, i cili dyshohet t’i...

Ambasadori i Gjermanisë bën gëzuar me Taulant Ballën në Librazhd, me ujë nga ujësjellësi i ri i qytetit

Ambasadori i Gjermanisë në Shqipëri Peter Zingraf, bën gëzuar me numrin dy të PS Taulant Balla, nga Librazhi, me ujë nga rubineti. Kështu shkruan...

Lajmet e fundit