Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

libofshe

“27 vjet më parë është kryer masakra e Libofshës”, Petro Koçi përkujton 29 Majin e ’94: Bandat e PD përgjakën procesin elektoral lokal

Deputeti i zgjedhur i PS Petro Koçi në Fier, ditën e sotme ka përkujtuar 29 Majin e 1994, ku u përgjak procesi elektoral. Ai me...

Grabitësit nuk kursejnë as kultet fetare, hajdutët hyjnë në Kishën e Shën Gjergjit dhe marrin një shumë parash

Kisha e Shën Gjergjit në Libofshë ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se në Kishë autorët kanë marrë 2000 mijë lekë. Mësohet...

Hodhi molotov në kishën e fshatit, ky është 37-vjeçari që kërcënoi se do të digjte kutitë e votimit (EMRI)

Pas mylljes së votimit Policia e Fierit ka arrestuar 37-vjeçarin që kërcënoi se do të digjte kutitë e votimit në fshatin Agim, njësinë administrative...

Kërcënon të djegë kutitë e votimit në Libofshë, i riu shfaqet me shishe benzine në dorë dhe tmerron njerëzit

Vetëm pak minuta pas përfundimit të procesit të votimit, një djalë i ri është shfaqur me shishe benzine në dorë dhe ka kërcënuar se...

Ngjarja e patreguar e Petro Koçit: Në ’94 militantët e PD kanë bërë aktin më të shëmtuar, u dolën para grave dhe iu ulën...

Zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi ka treguar mbrëmjen e sotme një ngjarje që ai e ka quajtur nga më të shëmtuarat në gjithë Europën...

Mbyllet procesi i LEGALIZIMEVE në Fier, Lame njofton vazhdimin e të tjerave: Ndonjëherë më zë frika

Nga Libofsha e Fierit, kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka njoftuar përfundimin e procesit të legalizimeve në këtë zonë.  “Jemi në...

Lajmet e fundit