Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

liberale

Liberale

Liberale

Liberale

Liberale

Liberale

‘Nuk jam liberale’, habit gazetarja shqiptare: Të dashurin e vajzës do ta shtyp me makinë

Moderatorja e emisionit “Ditë e Re” Dajana Shabani, ka folur mbrëmjen e djeshme për jetën e saj personale dhe për vajzën. ...

Lajmet e fundit