Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

LezheLac

Makina përplaset me trafikndarësen në autostradë, drejtuesi rëndë te Trauma

Një aksident i rëndë raportohet në autostradën Lezhë-Laç ku një makinë është përplasur me trafikndarësen.   Për pasojë është plagosur rëndë...

Publikohen pamjet e grabitjes së supermarketit në Lezhë, 5 persona me armë shtrinë në tokë punonjësit

Janë publikuar pamjet e grabitjes të një supermarketi në superstradën Lezhë-Laç mbrëmjen e së premtes. Në pamjet e siguruara nga Channel One duke qartë...

Grabitet një supermarket dhe një karburant në Lezhë nga 5 persona të armatosur

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të Shën Kollit, ku 5 persona të maskuar...

Lajmet e fundit