Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

lezhe

Iu shemb hoteli dhe vuri çadra për të mbrojtur materialet, kur shkon policia Bledi Dushku konfliktohet dhe përfundon në spital (NGJARJA)

Bledi Dushku është përfshirë në një përplasje me policinë e Lezhës, pas shembjes që i është bërë pak ditë më parë hotelit të tij....

Ndërtimet pa leje, IKMT me policinë zbarkojnë në Shëngjin, do të prishen 10 objekte

Aksioni i IKMT për shembjen e ndërtimeve pa leje ka nisur pasditen e sotme dhe në zonën turistike të Shëngjinit, në Lezhë. Aksioni i...

Zgjedhjet e PD, MBYLLET Lezha, ja si u ndanë votat mes 4 kandidatëve

Ditën e djeshme janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e ri të PD-së, ku kandidonin Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe Fatbardh Kadilli. Deri tani...

Kujtim Gjuzit i “mbushet” mendja për shkarkimin e Ilir Metës dhe bën akuzën e fortë: Kriminelët e tij kanë tentuar të më vrasin në...

Deputeti Kujtim Gjuzi ka hedhur akuza të forta ndaj Presidentit Ilir Meta, pasi në një postim në rrjetet sociale thotë se Ilir Meta, Ilir...

Ishte me gaz dhe mori flakë papritur, brenda makinës që u shkrumbua në Milot udhëtonin 3 pjesëtarë të familjes

Detaje të reja kanë dalë nga djegia e makinës në aksin rrugor Milot-Lezhë. Mjeti ishte me gaz-benzinë dhe dyshohet se mori flakë për shkak...

Pas Niklës, FNSH dhe RENEA zbarkojnë në Lezhë, sekuestrojnë mijëra rrënjë kanabisi; në ndihmë dhe Guardia di Financa

FNSH dhe RENEA janë ndalur sot pasdite në Kashnjet të Lezhës, në kuadër të një operacioni antikanabis në të gjithë territorin e vendit. Operacioni...

Policia “bën namin” me dronë, vetëm në Lezhë 7 të arrestuar, dhjetëra patenta të hequra dhe qindra gjoba për shoferët rebelë (VIDEO)

Policia e Lezhës ka intensifikuar prezencën në rrugë dhe kontrollet për të ulur dhe shmangur aksidentet rrugore. Kontrollet me dronë janë përqendruar në akset...

Aksident në Lezhë, makina humb kontrollin dhe del nga rruga, dërgohen me urgjencë në spital dy persona

Një aksident është shënuar ditën e sotem në Lezhë. Bëhët me dije se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në afërsi...

“Alo, njëri po shpërndan drogë”, Shqiponjat “blindojnë” Lezhën me postblloqe pas informacioneve operative: Arrestojnë 23 vjeçarin me hashash në makinë

Kejvin Gjetja 23 vjeç, është arrestuar nga Policia e Lezhës dhe Forcat Shqiponja, pas një informacioneve të marra në rrugë operative se i riu...

Kultivuan kanabis në Mirditë dhe Lezhë, 5 të arrestuar dhe 5 nën hetim në gjendje të lirë (EMRAT)

Policia ka arrestuar 5 persona dhe ka proceduar penalisht 5 të tjerë, pasi janë kapur duke kultivuar lëndë narkotike. Gjatë operacionit janë sekuestruar edhe një...

Lajmet e fundit