Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

lezhe shkoder

Automjeti del nga rruga dhe përfundon në arë, plagoset shoferja dhe 3 pasagjerë (FOTO)

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Si pasojë janë plagosur 4 persona. Mësohet se...

Aksident i rëndë në Lezhë, 1 i vdekur 6 të plagosur nga përplasja e 3 automjeteve

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën pasditen e sotme në kryqëzimin e Blinishtit përgjatë superstradës Lezhë- Shkodër. Nga inforomacionet paraprake raportohet...

Lajmet e fundit