Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

lexon filxhan

Rama habit pogradecarët, nxjerr filxhanin nga xhepi dhe e lexon në fushatë

Ndryshe nga zakonisht kryeministri Edi Rama kishte marrë një filxhan me vete në takimin e fushatës elektorale në Pogradec. Rama nxorri...

Lajmet e fundit