Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

letrat e rames

Shkëlzen Berisha ironizon letrat e Ramës për Bashën: Nisja dhe me shkrim që të paktën të vlejnë për të…

Gjatë ditës së sotme, kryeministri Rama i dërgoi letrën e gjashtë publike kryedemokratit Basha, ku i tha se kjo është java e fundit e...

Letra e gjashtë e Ramës, i përgjigjet sekretari i PD: Përpiqesha të ndalja qytetarët e zemëruar! Njëri më tha: Pse s’më le të marr...

Pas letrës së gjashtë të kryeministrit Edi Rama, i cili paralajmëroi se letrave dhe tentativës së tij për dialog po i vjen fundi, vjen...

Lajmet e fundit