Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

letoni

Ngjarja tragjike në Letoni/ Çfarë la pas ushtarakja Zarife Hasanaj, miqtë shpërthejnë në lot

Shpërthimi i një mine i mori jetën efektives së Forcave të Armatosura Zarife Hasanaj si dhe plagosi rëndë dy ushtarakë të tjerë, ditën e...

Ngjarja tragjike në Letoni, reagon Basha: Mendimet dhe lutjet e mija janë me familjarët

Kreu i PD, Lulzim Basha reagon për ngjarjen e rëndën në Letoni, ku humbi jetën efektivja e FA Zarife Hasanaj dhe u plagosën dy...

U vra efektivja e FA dhe u plagosën 2 ushtarakë, çfarë bënte baza jonë në Letoni (DETAJE nga operacioni)

Ditën e djeshme, ushtarët e drejtuesit shqiptarë ishin të gjithë bashkë në bazën Adazi të Natos në Letoni. Ishin vendosur në...

Vdekja e ushtarakes dhe plagosja e 2 të tjerëve, reagon ministrja Xhaçka: Dhimbje e madhe për humbjen e dëshmores së FA

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka reaguar për vdekjen e efektives së FA në Letoni si dhe plagosjen e 2 të tjerëve. ...

Vdekja e ushtarakes në Letoni, reagon Presidenti Meta

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar për ngjarjen e rëndë në Letoni, ku humbi jetën efektivja e FA, Zarife Hasanaj si dhe u...

Tragjedia me FA në Letoni, ja kush është efektivja që humbi jetën dhe 2 të plagosurit

Shpërthimi i një mine i mori jetën efektives së Forcave të Armatosura si dhe la të plagosur 2 të tjerë në Letoni. ...

Lajmet e fundit