Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio nuk di të ndalet, sërish thirrje që Vjosa të shpallet Park Kombëtar!

Aktori Leonardo DiCaprio ka qenë një ndër zërat për të fuqishëm për mbrojtjen e lumit Vjosa. Ai herë pas here ka publikuar video dhe...

“Kush është Leonardo Di Caprio?”, Baton Haxhiu kundër aktorit: Nuk mundet që ai të flasë për Vjosën

Aktori i njohur Leonardo Di Caprio ka qenë shumë aktiv lidhur me tematikën e lumit Vjosa dhe mundësinë për t’u ndërtuar një HEC në...

Leonardo DiCaprio, Justin Bieber dhe Lady Gaga kanë prerë biletën e tyre për në hapësirë! Ja Vip-at që pushimet e rradhës do i bëjnë...

Pushimet për Vip-at asnjëherë nuk kanë qenë problem dhe vendet që kanë eksploruar janë të shumta. Mirëpo, së fundmi ata po planifikojnë të udhëtojnë...

DiCaprio shijon pushimet, vëmendjen e merr e dashura e tij me bikini minimaliste

Leonardo DiCaprio po shijon pushimet së bashku me të dashurën e tij Camila Morrone. Çifti po shijon pushimet, por nuk kanë...

Doni të jeni aktor përkrah DiCaprio dhe De Niro, ja çfarë duhet të bëni

Leonardo DiCaprio dhe Robert De Niro, fansave që ofrojnë ndihmë në periudhën e koronavirusit, u ofrojnë shansin për t’u shfaqur në filmin e tyre...

Leonardo DiCaprio në ndihmë të komuniteteve të prekura nga COVID-19

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në hapjen e fondit “America’s Food”, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë, për të ndihmuar komunitetet e...

Camila Morrone flet për diferencën prej 23 vitesh me të dashurin Leonardo DiCaprio: Lidhuni me kë dëshironi

Camila Morrone ka folur hapur rreth diferencës së madhe të moshës që ka me të dashurin e saj Leonardo DiCaprio gjatë promovimit të filmit...

Pastrim parash, arrestohet producenti i ‘Wolf of Wall Street’

Producenti i filmit ‘Wolf of Wall Street’, Riza Aziz, është arrestuar në Malajzi nën dyshimin për pastrim parash.   Prokurorët në Shtetet...

Në vigjilje të ‘Oscar’, shikoni si dukeshin yjet botërorë në ecjen e tyre të parë në tapetin e kuq

Këtë javë do të mbahet për të 90-tin vit rradhazi ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, ku personazhet publikë padyshim që do të na...

Takimi i Aurela Hoxhës me Leonardo DiCaprio: Lashë nam, kam shumë turp t’ua them të gjithëve

Modelja Aurela Hoxha mori pjesë në Javën e Modës në Milano, në një nga eventet më të rëndësishme të botës së modelimit. Ndërsa sot...

Lajmet e fundit