Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

leonardo di caprio

Gjykata rrëzon kompaninë turke dhe i jep të drejtë Ministrisë së Mjedisit: Nuk do të ndërtohet HEC në Vjosë

Gjykata Administrative ka mbështetur kërkesat e vazhdueshme të qytetarëve dhe shoqërive civile apo dhe shoqatave të angazhuara për mbrojtjen e mjedisit, lidhur me ndërtimin...

Leo Di Caprio nxjerr videon e lumit Vjosa dhe i bën thirrje 4 politikanëve kryesorë ta shpërndajnë, Basha i përgjigjet i pari, më pas...

Aktori i njohur ndërkombëtarisht, Leonardo Di Caprio ka nxjerrë një video të lumit Vjosa duke iu drejtuar me një thirrje liderëve të politikës shqiptare...

Leonardo Di Caprio-s ‘nuk i ndahet shpirti’ nga Vjosa, përsërit thirrjen për mbrojten e lumit: Po kërcënohen me qindra specie të egra

Aktori me famë Hollivudiane, Leonardo Di Caprio është duke mbështetur fushatën për mbrojtjen e lumit Vjosa në Shqipëri. Në një postim...

Zjarret në Amazonë, Leonardo Di Caprio dhuron 5 milion dollarë për mbrojtjen e biodiversitetit

Organizata mjedisore e themeluar nga aktori i njohur i Hollywoodit, Leonardo DiCaprios, ka vendosur 5 milionë dollarë (4.1 milion) për të ndihmuar Amazonën pas...

Filmi i ri i Tarantinos vlerësohet si më i miri nga kritika, pretendent për 2 çmime në Festivalin e Kanës

Filmi i ri i Tarantinos ‘Once Upon a Time’ që përkthehet si ‘Një herë e një kohë’ ka fituar 9.8 yje nga 10 në...

Di Caprio protagonist në filmin ‘Nightmare Alley’

Leonardo Di Caprio do të jetë protagonisti i filmit ‘Nightmare Alley’, që do të ketë si regjisor fituesin e çmimit ‘Oscar’, Guillermo del Toro....

Thirrja e Leonardo DiCaprio-s: Secili të reagojë menjëherë për të shpëtuar planetin

Përballë urgjencës për të zhdukur ngrohjen globale, ylli amerikan Leonardo DiCaprio i kërkon secilit të veprojë duke ndryshuar sjelljet në konsum dhe mbi të...

Zgjedhjet e kritikëve: 11 performancat më të mira të Leonardo DiCaprio

Pas rolit të tij raskapitës te “The Revenant”, Leonardo DiCaprio mundi të marrë më në fund statujën e tij të parë “Oscar”, të cilën...

DiCaprio një hap më pranë Oscar-it, shpallet aktori më i mirë në “BAFTA”

Leonadro DiCaprio është vlerësuar me një tjetër çmim të rëndësishëm për rolin e tij në filmin The Revenant, duke u shpallur aktori më i...

Kush nga këta është Leonardo di Caprio i vërtetë? Ai majtas apo djathtas?

Kjo është një foto shumë ngatërruese, pasi shumë njerëz po ndeshin vështirësi për të gjetur Leonardo di Caprion e vërtetë. Cili...

Lajmet e fundit