Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

leonard palushi

Gjykata e Posaçme lë në burg Leonard Palushin, shefin e krimeve që bashkëpunonte me kriminelët

“Kam bërë vetëm detyrën, ndoshta kam bërë më shumë se duhet.” Kështu është shprehur Lonard Palushi para togave të zeza në gjyqin për masat...

Aksioni i SPAK/ Në pranga shefi i Krimeve të Lezhës, i vranë kolegun gjatë aksionit anti-kanabis (EMRI)

Gjatë operacionit të SPAK për kapjen e personave të konsideruar si pjesë të grupeve të rrezikshme kriminale, ka rënë në pranga edhe një efektiv...

Publikohet VIDEO: Momenti kur Policia ndalon Aldi Ramën, ai qëllon menjëherë efektivin Saimir Hoxha. Ja FOTO e parcelës me drogë

Publikohet video e vrasjes së efektivit të Policisë Saimir Hoxha në Kune-Vain të Lezhës. Në të, shihet momenti kur mjeti Land Rover i Policisë ndalon...

Ngjarjet kriminale në Elbasan, transferohet në Lezhë shefi i sektorit të hetimit të vrasjeve Leonard Palushi

Ngjarjet e bujshme me pasojë vdekje që kanë ndodhur kohët e fundit në qytetin e Elbasanit kanë bërë që të ketë lëvizje dhe ndryshime...

Lajmet e fundit