Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

Leonard Koka

Katër personazhet e Bejtes që mbështetën Trump: Altin Goxhaj, Dritan Kaba, Leonard Koka dhe Petrit Vasili

Në fakt duket se ka qenë aktiv këtë mëngjes Andi Bejtja me një numër statusesh që kanë të bëjnë me zgjedhjet në Amerikë. ...

Lajmet e fundit