Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Leonard Koka

Gazetari ia thotë në sy Ramës: Në “darkën e ngjalave” i ke kërkuar falje Ilir Metës, e konfirmon Leonard Koka; kryeministri: Unë jam qenie...

Gazetari Ilir Babaramo mbrëmjen e sotme ka të ftuar në emsionin e tij kryeministrin Edi Rama, të cilin e ka pyetur edhe për darkën...

Policia gjobiti të gjithë pjesëmarrësit në ditëlindjen e tij, Bes Kallaku poston foto krah vëllait të Lefter Kokës dhe ironizon: Mos ma harroni këtë,...

Në datë 20 nëntor aktori i njohur Bes Kallaku festoi 35 vjetorin e lindjes në një lokal në Laknas të Kamzës, por si “dhuratë”...

Negociatori i “Ngjalave” komenton partitë e vogla me Ilir Metën: Shkuan në Presidencë të marrin kurorën e “5 heronjve të Vigut”

Leonard Koka, një ndër negociatorët e “darkës së ngjalave” të 1 prillit 2013, atëherë kur “pajtoi” Edi Ramën dhe Ilir Metën në Gjirin e...

‘Njeriu i ngjalave Rama-Meta’, Berisha: Katër orë me Ramën! Koka: Doktor, jam me gruan (FOTO EKSKLUZIVE)

Ish kryeministri Sali Berisha shkruan se kryeministri Edi Rama ndodhet prej katër orësh në Durrës ku është takuar me Leonard Kokën, vëllain e ish...

Darka e Lalzit Rama-Meta, “kumbari” Leonard Koka hyn sërish në “lojë” dhe zbulon detajin e rëndësishëm

Nard Koka vëllai i ministrit të Mjedisit Lefter Koka dhe kumbari i takimit mes Ramës dhe Metës në vitin 2012, do të jetë i ftuar...

Flet Nard Koka: Ja arsyeja e vërtetë pse më shoqëruan në polici

Leonard Koka, ndërmjetësuesi i marrëveshjes PS-LSI është mbajtur sot në Komisariatin e Durrësit për rreth 3 orë dhe më pas është njoftuar se ai...

Mediat: Nard Koka në polici për xhamat e zinj, i biri me shpejtësi tej normave

Vëllai i ministrit Lefter Koka, Leonard Koka, është shoqëruar në policinë e qytetit të Durrësit pas një incidenti të paqartë me automjet. ...

Nard Koka i kthen përgjigje Bushatit: Shkon deri në Brazil për banana, kur ka ….

Menjëherë pas reagimit të ministrit Ditmir Bushati në emisionin “Dritare me Rudinën”, lidhur me mesazhet fyese me vëllain e ministrit Lefter Koka, Nard Koka,...

Bushati flet për herë të parë për mesazhet, i kthen përgjigje Nard Kokës

Ministri i Jashtëm Bushati, foli sot për herë të parë në emisionin “Dritare me Rudinën”, nga gazetarja Rudina Xhunga, për shkëmbimin e mesazheve me...

Lajmet e fundit