Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

leonard bashaliu

Vrau fqinjin në Peqin pas konfliktit për gërvishtjen e makinës, dënohet me 18 vite burg Leonard Bashaliu

Gjykata e Shkallës së parë të Elbasanit ka dënuar me 18 vite burg, shtetasin Leonard Bashaliu, i cili akuzohet për vrasjen e Ylber Xhahysës...

Përfundojnë hetimet, shkon për gjykim çështja e Leonardo Bashaliut, vrau Ylber Xhahysën se e ofendoi

Prokuroria ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim të pandehurin Leonard Bashaliun, i cili akuzohet për vrasjen e Ylber Xhahysës. Tani pritet që gjykata...

Në rrugën ku vëllai i tij vrau një person 7 muaj më parë, Albi Bashaliu sa doli nga lokali, një person e thirri dhe...

Albi Bahsaliu, 32 vjeç, mbeti i vdekur mëngjesin e kësaj të hëne në Gjoçaj të Peqinit pasi u qëllua për vdekje me breshëri plumbash...

Ekzekutimi i 32 vjeçarit në Peqin dyshohet për hasmëri, vëllai i Albi Bashaliut vrau një person për gërvishtjen e makinës

Albi Bashaliu, 32 vjeçari i vrarë sot në Peqin, është vëllai i Leonard Bashaliu. Ngjarja ka ndodhur në orët e paradites së kësaj të...

Ekzekutoi Ylber Xhahysën se e kishte qëlluar me grusht para 5 vitesh, gjykata lë në burg autorin: S’do ta vrisja, por më kërcënoi e...

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Leonard Bashaliun, i cili akuzohet për vrasjen e Ylber Xhahysës, pak ditë...

Për një gërvishtje në makinë dhe një grusht 5 vite më parë; FOTO: Ky është 40 vjeçari që vrau sot të njohurin e tij...

Leonard Bashaliu, personi që shikoni në foton e mësipërme është 40 vjeçari i arrestuar nga Policia e Elbasanit si autor i vrasjes me armë...

Vrau me armë Ylber Xhahysën në Peqin, autori: Para 5 vitesh më ka gjuajtur me grushtë, konflikti nisi…(DETAJE TË REJA)

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që është shënuar mëngjesin e sotëm në Peqin, ku ka mbetur i vrarë një 45-vjeçar. Leonard...

Dalin EMRAT: Ky është autori i vrasjes dhe viktima në Peqin, kishin njohje me njëri-tjetrin, familjarët panë ngjarjen

Leonard Bashaliu është 40 vjeçari i arrestuar nga Policia e Elbasanit si autor i vrasjes me armë zjarri mëngjesin e sotëm, në fshatin Gjoçaj,...

Lajmet e fundit