Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

leon cako

Qëllohen me thikë dhe lihen në mes të rrugës dy shqiptarët në Itali, njëri në gjendje të rëndë (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është raportuar në mediet italiane, ku dy shqiptarë janë gjetur të plagosur me thikë në zonën e Villa Raspa di...

Lajmet e fundit