Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

leo messi

Rama u flet të e rinjve në Burrel për Leo Messin: Ishte i sëmurë, por pa një ëndërr me sy hapur dhe… (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim ditën e sotme me të rinjtë në Burrel. Gjatë fjalës së tij Rama ka marrë një shembull të...

Vogëlushit Murtaza, tifozi i Messi-t, i bëhet ëndrra realitet (Foto)

Një vogëlush nga Afghanistani i cili fitoi zemrat e miliona fansave të futbollit, pas një fotografie ku dukej teksa kishte veshur një qese plasmasi...

Lajmet e fundit