Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

lende narkotike

Iu gjet 6 kg kanabis në banesë, arrestohet 38-vjeçari në Vlorë (Emri)

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi është kapur me lëndë narkotike. Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Policia jep detaje për arrestimin e djalit të Azem Hajdarit: Në pranga edhe shoku i tij, në makinë u gjet lëndë narkotike

Mbrëmjen e djeshme policia arrestoi djalin e Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër, pasi në makinën me të cilën po udhëtonte iu...

EMRI/ Policia arreston të shumëkërkuarin nga Korça, i dënuar për “Prodhim dhe shitje të lëndëvë narkotike”

Policia ka vënë pranga 46 vjeçarin Leon Kodra alias Leonard Kodra, banues në Korçë, i cili ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhimi...

“Në gjendje të degraduar Erik Lloshi fotografohet duke konsumuar lëndë narkotike”, këngëtari “vihet në lojë”, ja reagimi i tij

Erik Lloshi është një ndër këngëtarët më të dashur për shqiptarët. I njohur më së shumti për baladat Eriku ka ditur mjaft mirë si...

Kultivuan kanabis në Mirditë dhe Lezhë, 5 të arrestuar dhe 5 nën hetim në gjendje të lirë (EMRAT)

Policia ka arrestuar 5 persona dhe ka proceduar penalisht 5 të tjerë, pasi janë kapur duke kultivuar lëndë narkotike. Gjatë operacionit janë sekuestruar edhe një...

Kokainë, heroinë dhe 50 mijë euro, arrestohet shqiptari me laborator droge në Itali (VIDEO)

Një 61-vjeçar shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet për prodhim dhe trafik të lëndëve narkotike.   Sipas asaj...

Sekuestrohen 65 kg lëndë narkotike në Lushnje, arrestohen 2 persona, shpallet në kërkim një tjetër (DETAJE)

Vihen në pranga 2 persona në Lushnje dhe shpallet në kërkim 1 tjetër për kultivim lëndësh narkotike. Në pranga ka rënë...

Automatik, lëndë narkotike dhe municione luftarake, arrestohen dy persona në Lezhë

Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Zheja”, me dy të arrestuar në fshatin Zhejë, Kurbin. Mësohet se inicialet e të...

Tentoi të mbjellë kanabis, arrestohet 43-vjeçari në Fier

Një 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit pasi ka tentuar të kultivojë bimë narkotike. Gjatë kontrollit në banesën...

Kultivonin lëndë narkotike, arrestohen 4 persona, e pëson edhe kryeplaku i fshatit  

Vijon kontrolli i territorit për parandalimin dhe goditjen e tentativës për kultivim të bimëve narkotike. Si rezultat i kontrolleve në janë...

Lajmet e fundit