Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

lende djegese

I vihet flaka farmacisë në Vlorë, kamerat kapin autorin duke hedhur lëndën djegëse

Një farmacie i është vënë zjarri orëve të para të mëngjesit të sotëm në bulevardin Vlorë-Skelë. Bëhet me dije se zjarrëvënia ka qenë e qëllimshme...

Tragjike, burri lyen me lëndë djegëse gruan dhe i vë flakën, 31 vjeçarja ishte nënë e 3 fëmijëve

Një nënë e re është rrrahur brutalisht dhe më pas është djegur e gjallë nga bashkëshorti. Ngjarja tragjike ka ndodhur të martën në Francë në...

Digjet qëllimisht me lëndë djegëse makina e pedagogut në Elbasan

Pas djegies së një automjeti me lëndë djegëse në Elbasan, Polica ka zbuluar disa detaje të reja. Sipas të dhënave paraprake...

Lajmet e fundit