Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Leli

Përplasja e qeverisë me bizneset për muzikën, Dritan Leli merr rolin e ndërmjetësit: Krijohet ndotje akustike, për diskoteka ka vende të caktuara

Kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli është takuar sot me përfaqësues të bizneseve që protestojnë kundër afatit të mbylljes së muzikës në orën 22:00. Vetëm një...

‘Vlora po ju pret’, Dritan Leli fton italianët: Vetëm 4 orë larg nga Brindisi, ejani me pushime

Kryetari i Bashkisë së Vlorës Dritan Leli ka marrë pjesë në edicionin e 6 të Menaxhimit të Biznesit të Turizmit që zhvillohet në Leçe...

Kryebashkiaku i Vlorës: Një amerikan më tha “Kjo nuk është Florida, është Vlorida”. Spagetin e bëjmë më mirë se italianët

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli thotë se qyteti bregdetar ka potencial të madh për t’u shndërruar në magnet për turistët e huaj. ...

Situata e përmbytjeve në Vlorë, kryebashkiaku Leli: Pritet të rritet niveli i reshjeve, po evakuuojmë banorët

Kreu i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli foli për situatën e përmbytjeve në qytetin bregdetar. Leli deklaroi për Report Tv se  prurjet...

Thellohet përçarja PS-LSI: Këshilltarët e Metës braktisin mbledhjen, bojkoton dhe PDIU

Mbledhja e këshillit të Qarkut Vlorë, ka nisur me tone të ashpra dhe debate mes kryetarëve. Debatet lindën pasi kryetari i...

Protesta e banorëve të Radhimës, reagon Kokëdhima: Sulmet ndaj meje janë bërë nga familja Berisha

Pas protestës të banorëve së Radhimës për ndërtimin që është bërë në aksin nacional Orikum-Vlorë, kanë reaguar, kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli dhe deputeti...

Lajmet e fundit