Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

LEKUNDJE TOKE

Tërmeti më i gjatë në botë zgjati 32 vjet dhe vrau mijëra njerëz

Tërmeti më i ngadaltë me më i gjatë në botë ka zgjatur plot 32 vjet, ndërsa shkencëtarët po mundohen të kuptojnë se si ndodhi. Ishte...

Shqipëria lëkundet nga tërmetet dy herë brenda natës (DETAJE)

Dy lëkundje tërmeti janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm nga Instituti i Gjeoshkencës. Tërmeti i parë është...

Lajmet e fundit