Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

leke

Policia kontrollon makinën e bllokuar nga përfaqësuesit e PD në Maqellarë, brenda saj gjenden miliona lekë të fshehura në kroskot (VIDEO)

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike ditën e sotme kanë bllokuar një mjet në Maqellarë, pasi dyshojnë se personat brenda saj shpërndajnë para’ në këmbim të...

Shpëtim Idrizi: Ramës i dhashë lekë borxh kur u kthye nga Franca, e ndihmova sepse më vinte keq

Kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi ka thënë mbrëmjen e sotme se i ka dhënë lekë borxh kryeministrit Rama kur ky i fundit është kthyer...

“Leku, letër”, shikoni ç’bëjnë tre këngëtarët, Dushaj, Sheqeri, Gjeloshi, në Kukës i presin veç me pare (VIDEO)

Tre këngëtarët Arif Dushaj, Perlat Sheqeri, Arben Gjeloshi dinë si ta bëjnë një dasëm. Këto janë pamjet nga një dasëm kuksiane të javës që...

U shpallën fitues në spektaklin e Vera GRABOCKËS, Eni dhe Genci tregojnë të vërtetën e LEKËVE

Shumë të qeshura, e s’kishte si të ndodhte ndryshe! Sot në programin IN ‘Trokit’ moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën në shtëpinë më...

Për sa para do luaje skena nudo? Flet aktorja: Për lekë mund të bëja shumë gjëra të…

Enxhi Cuku është ndër aktoret më të pëlqyera dhe më të kërkuara në treg. Pak kohë më parë ajo luajti në...

Ledri Vula thumbon publikisht reperët: Bëjnë këngë vetëm për lekë

Këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer nga të gjithë, Ledri Vula është padyshim një prej më të komentuarve në mediat rozë. ...

Olsi Bylyku tregon si u vodhi prindërve lekët

Olsi Byluku ishte i ftuar mbrëmë në emisionin "Xing me Ermalin". Ndër të tjera aktori i humorit tregoi një përvojë të ndodhur kohë më...

E pazakontë! Të moshuarës nga Lushnja i hedhin në llogari 143 mln lekë, habit me reagimin: Nuk i dua! (VIDEO)

Një histori e pazakontë ka ndodhur në Çermë të Lushnjës. Një zonje të moshuar i kanë hedhur në llogarinë bankare plot 143 milionë lekë...

Shorteu i Telebingo Shqiptare, kjo është bileta fituese e çmimit të madh (Foto)

Është hedhur edhe këtë të dielë shorteu i përjavshëm i Telebingo Shqiptare. Këtë të dielë, 9 dhjetor 2018, është shpallur një...

Tentoi të korruptojë policin, arrestohet 35-vjeçari në Elbasan

Policia Rrugore e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një 35-vjeçar, pasi tentoi të korruptojë një punonjës policie. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin...

Lajmet e fundit