Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Lekbibaj

Dhunoi dhe kërcënoi me armë kreun e PS në Lekbibaj, prangoset Gjovalin Gjeloshaj, vëllezërit e tij shpallen në kërkim (EMRAT)

Një 62-vjeçar i identifikuar si Gjovalin Gjeloshaj është arrestuar nga policia në Lekbibaj pasi së bashku me vëllezërit e tij dhunoi dhe kërcënoi me...

Konflikti mes komisonerëve pezulloi procesin, rifillon votimi në Lekbibaj

Ka rifilluar procesi i votimit në qendrën e Lekbibaj në Tropojë, pas një pezullimi për rreth një orë. Ishte kryekomisoneri Ilirjan Celibashi, i cili rreth...

Shkolla 90 vjeçare rrezikon mbylljen, deputetja letër Nikollës: Mos e mbyll, traditë të vyer për zonën

Shkolla 9-vjeçare, “Tynxh Myftari” është hapur për herë të parë rreth vitit 1924, por pas 90 vitesh ekzistencë dhe përgatitjesh të banorëve të zonës...

Lajmet e fundit