Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

lek

VIP-at  e pranojnë sfidën, publikojnë FOTO dhe zbulojnë sa para kanë në portofol

Një sfidë e re që ka nisur në Instagram për të publikuar foton e parave që ke ne portofol ka shuar kuriozitetin e gjithë...

I vodhën çantën gruas, policia sekuestron lekët në shtëpitë e minorenëve vlonjatë

- 2 pasaporta, 1 kartë ID, 1 kartë banke dhe sende të tjera në emër të shtetases V.Ll. Veprimet proceduriale të mëtejshme në...

Drogë dhe para, arrestohet hajduti 21-vjeçar në Elbasan (EMRI)

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 21-vjeçar të dyshuar për vjedhje.  Sipas policisë është arrestuar shtetasi Armand Zani 21...

Shembja e teatrit, reagon Vasili: Asnjë lek për teatrin, fytyra e injorancës qeveritare do të dilte sheshit

Po,po,keta armiq te kultures dhe dijes ne krye te qeverise, si sekt i lindur nga injoranca dhe qe po i ngrene monument asaj,...

Rrëmbimi i 11 vjeçarit shqiptar, DETAJE të reja, çfarë iu kërkua familjarëve

Dalin në dritë detaje të reja rreth rrëmbimit të 11 vjeçarit shqiptar. Familjarët shprehen se në shkëmbim të djalit të tyre...

Prag festash, leku forcohet ndaj monedhave të huaja

Sipas ekspertëve të tregut të këmbimeve valutore arsyeja kryesore për forcimin e lekut është kthimi i emirgrantëve. Si pasojë rriten remitancat duke rritur...

Pasi njohët vajzat, mësoni tani cilët janë “djemtë e luksit” të Tiranës

Djali i ish presidentit Rexhep Mejdani, i njohur për mbarëvajtjen e disa bareve dhe club-eve në kryeqytet.

E pabesueshme çfarë ndodh në Jalë, makina mijëra euroshe pushtojnë fshatin e vogël

Nëse gjatë verës zgjidhni fshatin e Jalës për të kaluar pushimet, atëherë do të ndiheni sikur po qëndroni në Monte Karlo. E njohur për bukuritë...

Lajmet e fundit