Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

leje qarkullimi

Policia njofton KUFIZIMET e reja, jep LAJMIN E MIRË për shoferët: Kujt i është bllokuar patenta apo leja e qarkullimit mund të…

Policia e Shtetit thotë se është në gatishmëri për të kontrolluar zbatimin e masave të reja anti-Covid që hyjnë në fuqi nga data 1...

Mungesë kartonash, DPSHTRR jep njoftimin për lejet e drejtimit (LISTA E PLOTË)

Prej disa muajsh kishte një ngërç lidhur me lejet e drejtimit që lëshohen nga Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor. ...

“Më shumë se dy gota nuk kam pirë…”, dhe ja si e gjen veten qytetari përballë policisë rrugore (VIDEO)

19 patenta dhe leje drejtimi automjetesh janë hequr nga policia rrugore e Tiranës gjatë fundjavës, por sërish, vazhdojnë rastet e shkelësve të ligjit. ...

Shkrihen komisionet e policisë, për heqjen e patentës dhe lejes së qarkullimit shkoni në Gjykatën Administrative

Organi administrativ shtetëror apo siç njihet ndryshe komisioni i policisë rrugore do të shkrihet. Një grup pune i përbërë nga specialistë të uniformave blu...

Policia këshillon shoferin e huaj që ka pirë një birrë dhe e lejon të ikë (Video)

Protagonist i kamerave të trupit të Policisë së Shtetit këtë herë është bërë një qytetar i huaj. Pasi ndalohet nga polici i...

Lajmet e fundit