Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Lei Kraja

“A do bije në dashuri me mua që s’kam pasuri?”, moderatorja e sportit: Jo! Pres më lart nga partneri

Moderatorja e sportit Lei Kraja është shumë aktive në rrjete sociale, me foto dhe postime të ndryshme nga jeta e saj e përditshme. Kësaj...

Lei Kraja poston pozat më seksi nga pushimet dhe kështu i “hap derën” përsëri të nxehtit afrikan

Këto ditë të nxehta e kanë gjetur Lei Krajën në Portofino, aty ku dhe po shijon detin, rrezet e diellit dhe momentet e relaksit.  Trupi...

Ngjajnë? Të gjithë po thonë se Georgina Rodriguez është sozi e moderatores shqiptare

Si duket fansat kanë gjetur sozinë e Leit dhe mund të themi se ka qëllur në shenjë. Moderatorja e sportit ka zbuluar se çdo...

Lei Kraja shpreh hapur simpatinë për futbollistin shqiptar: Do bëhet një yll, por është më i vogël se unë

Lei Kraja është padyshim një ndër moderatoret më siptatike të ekranit shqiptar. Është mjaft aktive në rrjetet sociale, mirëpo kur vjen puna tek jeta...

Tani një “bombë” e vërtetë, por shikoni si dukej Lei Kraja para se të bëhej e famshme

Ndodh shpesh herë që të famshmit tanë të bëhen nostalgjikë dhe të ndajnë me ndjekësit e tyre foto të vjetra nga fëmijëra. E njëjta gjë ka...

“Më kapi për krahu për të më futur në makinë”, Lei Kraja rrëfen momentin e frikshëm kur një maniak e ndoqi nga pas: U...

Lei Kraja ka rrëfyer disa të pathëna më parë për jetën e saj. Bukuroshja ka treguar një histori, e cila lidhet me periudhën kur...

Edhe Lei Kraja vesh fanellën e Euronews!

Euronews Albania vazhdon të bëjë lajm me “blerjet” e bujshme dhe 11-shja e ikonave televizive që po ndërton nga muaji në muaj po e...

Moderatorja braktis “Supersportin”, ja televizioni ku do e shohim tani e tutje

Lei Kraja është një ndër moderatoret më të dashura të sportit dhe prej vitesh e shohim në “Supersport”. Gjatë këtyre ditëve lart e poshtë kanë...

Moderatoja shqiptare i vë “flakën” rrjetit, pozon e zhveshur në plazh, mbulohet veç me gjethe të palmës

Lei Kraja është një nga gazetaret sportive më të dashura dhe të përfolura. Bukuroshja duket se ka marrë disa ditë pushime duke u “arratisur”...

Lei Kraja e pranon hapur: Sigurisht që përdor “photoshop”

Lei Kraja është një ndër vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Moderatorja e sportit është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto nga...

Lajmet e fundit